Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Маленькие хосты (S, mini), Моя коллекция хост        01 марта 2024        125         Комментарии к записи Міні-хоста Surprised by Joy (Сюрпрайз бай Джой) отключены

Міні-хоста Surprised by Joy (Сюрпрайз бай Джой)

Міні-хоста Surprised by Joy з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 397. Хочете купити хосту Сюрпрайз бай Джой? Натисніть тут, знайдіть №397 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Surprised by Joy

Хоста Surprised by Joy: опис

Міні-хосточка висотою 5-10 см. Дуже яскрава, з насиченим темно-зеленим краєм та світлим центром — весною жовтим, потім кремовим. Листок стрілковидної форми, листочки переважно дивляться вверх. Кущик «набитий», не розвалюється. Листики помірно цупкі, не м’які.

Походження

Оригінатор — Alex Malloy, рік реєстрації 1998. Походження — гібрид між Flamboyant x venusta

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2022 році)

Зелений колір дуже насичений, дійсно темний. Подивіться в порівнянні з відтінком хости Victory. За рахунок цього контраст зі світлим центром посилюється ще більше.

хоста Surprised by Joy

Наростає непогано, потребує мінімум уваги. Але треба знайти таке місце, де цю міні-хосточку не задушать більш крупні сорти. Гарно вдається і в контейнері.

Мої відгуки про хосту Сюрпрайз бай Джой

Вважаю вдалим доповненням своєї підбірки маленьких і міні-сортів. Рекомендую для вирощування в горщиках або на спеціальних клумбах для мишок і міні. Також гарно сформувати бордюр, але для цього потрібно мати багато поділок, щоб висадити в рядок.

хоста Surprised by Joy

Фото хости Surprised by Joy в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

хоста Surprised by Joy хоста Surprised by Joy

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Сторінка у базі даних Myhostas

Як купити хосту Surprised by Joy?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №397 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна міні хосту Surprised by Joy купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців Сюрпрайз бай Джой зараз нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Саджанці хости Surprised by Joy

Якими можуть бути саджанці міні-хости Сюрпрайз бай Джой:

1. Якщо ділиться дорослий кущ — це поділка, частина куща з місцем відділення, на 1 точку росту (стандартна поділка), або на кілька точок росту.

2. Якщо кущ був поділений торік, то весною прокидається молодий саджанець. Після поділу хоста починає своє життя «з нуля». Але якщо в саджанці було 2-3, або більше поділок, посаджена хоста набагато швидше набирає розмір.