Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Моя коллекция хост, Средние хосты (M)        28 февраля 2024        248         Комментарии к записи Хоста Cherokee (Черокі) отключены

Хоста Cherokee (Черокі)

Хоста Cherokee з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 346. Хочете купити хосту Черокі? Натисніть тут, знайдіть №346 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Cherokee (Черокі) купить

Хоста Cherokee: опис

Цупке, товсте листя — по краю темно-зелений, далі йде прошарок світло-зеленого кольору, центр кремовий весною, згодом молочний. Лист серцевидний. Висота у дорослому віці 50-55 см.

хоста Cherokee (Черокі) купить

Походження

Оригінатор — Van Wade. Походження — спорт (мутація) від Moonlight Sonata. Сорт не реєструвався, але це ніяк не вплинуло на його популярність. Він регулярно попадає в програми розмноженні відомими розплідниками і завжди користується попитом.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2022 році)

Звертає на себе увагу товсте, наче прорезинене, листя. І яскрава весь сезон, з весни до пізньої осені. Я люблю такі хости, за якими не треба посилений догляд. І Черокі — одна з таких.

Мої відгуки про хосту Черокі

Рекомендую всім, у кого ще нема в колекції. Наростає неспішно, але росте собі і росте, як той товстий боровичок)) Трохи почекати, поки ввійде в силу, і буде красуня в саду.

хоста Cherokee (Черокі) купить

Фото хости Cherokee в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

хоста Cherokee (Черокі) купить хоста Cherokee (Черокі) купить

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Сторінка у базі даних Myhostas

Як купити хосту Cherokee?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №346 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту Cherokee купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців Черокі зараз нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Саджанці хости Cherokee

Якими можуть бути саджанці хости Черокі:

1. Якщо ділиться дорослий кущ — це поділка, частина куща з місцем відділення, на 1 точку росту (стандартна поділка), або на кілька точок росту.

2. Якщо кущ був поділений торік, то весною прокидається молодий саджанець. Після поділу хоста починає своє життя «з нуля». Але якщо в саджанці було 2-3, або більше поділок, посаджена хоста набагато швидше набирає розмір.