Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Моя коллекция хост, Редкие хосты, новинки, Средние хосты (M)        09 марта 2024        323         Комментарии к записи Хоста Proud Peacock (Проуд Пікок) отключены

Хоста Proud Peacock (Проуд Пікок)

Хоста Proud Peacock з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 384. Хочете купити хосту Проуд Пікок? Натисніть тут, знайдіть №384 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Proud Peacock (Проуд Пікок) купить

Хоста Proud Peacock: опис

50-55 см, ріст середній. Яскрава хоста з кремовим центром і краєм з двох відтінуів зеленого. Центр листа весною жовтий, але дуже скоро стає кремово-білим. Облямівка злегка хвиляста.

Походження

Оригінатор — D. Dean. Походження — складний гібрид за участі материнської рослини-гібриду (William Lachman x сіянець Sagae seedl) x Sagae та пилку від сорту Fluted Fountain.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2023 році)

Мені дуже подобається весною і на початку літа, поки центр ще не відбілився. В такому окрасі вона, на мій погляд, більш цікава. Але це суб’єктивно, бо я не люблю сильного контрасту між краєм листа і центром.

Мої відгуки про хосту Проуд Пікок

Цупкий лист, яскрава весь сезон. По одному сезону більше не скажеш) Тому ці розділи доповню в наступних сезонах, якраз буде і більше фото.

Фото хости Proud Peacock в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

хоста Proud Peacock (Проуд Пікок) купить хоста Proud Peacock (Проуд Пікок) купить

Як купити хосту Proud Peacock?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №384 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту Proud Peacock купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців Проуд Пікок зараз нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Саджанці хости Proud Peacock

Якими можуть бути саджанці Проуд Пікок:

1. Якщо ділиться дорослий кущ — це поділка, частина куща з місцем відділення, на 1 точку росту (стандартна поділка), або на кілька точок росту.

2. Якщо кущ був поділений торік, то весною прокидається молодий саджанець. Після поділу хоста починає своє життя «з нуля». Але якщо в саджанці було 2-3, або більше поділок, посаджена хоста набагато швидше набирає розмір.