Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Колекційні хости, Streaked сорти, Маленькие хосты (S, mini), Моя коллекция хост, Редкие хосты, новинки, Хосты-мыши, мышки        23 октября 2023        169         Комментарии к записи Новинка 2023! Хоста Screaming Mouse (Скримінг Маус) отключены

Новинка 2023! Хоста Screaming Mouse (Скримінг Маус)

Хоста Screaming Mouse з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 434. Хочете купити хосту Скримінг Маус? Перейдіть за цим посиланням, знайдіть №434 і подивіться, чи є зараз саджанці. Ділю тільки рослини зі свого саду, які вже наросли і потребують омолодження. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Хоста Screaming Mouse: опис

Новинка 2023 року, в перекладі — Миша, що кричить:) Назва, на мій погляд, влучна — ця миша аж кричить про те, яка вона яскрава та цікава))

хоста Screaming Mouse (Скримінг Маус)

Оригінатор — Danny Van Eechaute. Ця нова хоста-мишка — стрекет (streaked), з полосками різної інтенсивності по насичено зеленому фону. Походження — спорт від миші Macho Mouse.

Хости-стрекети нестабільні, тому, якщо в кущику з’являються малоокрашені або повністю зелені розетки, їх треба відсаджувати, щоб зберегти сортовий окрас.

Фото хости Screaming Mouse в моєму саду

Це новинка сезону 2023, фото поки мало. Будуть добавлятись в новому сезоні.

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера

хоста Screaming Mouse (Скримінг Маус) хоста Screaming Mouse (Скримінг Маус)

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Опис у базі даних

Як купити саджанці Скримінг Маус?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть на посилання), знайдіть №434 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Наявність саджанців та ціна у прайсі актуальні.

3. Якщо хоста Скримінг Маус є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга). Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки