Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Ароматные хосты, Большие хосты (L, XL), Колекційні хости, Streaked сорти, Моя коллекция хост, Редкие хосты, новинки        30 ноября 2023        251         Комментарии к записи Хоста streaked Stargate (Старгейт) отключены

Хоста streaked Stargate (Старгейт)

Хоста Stargate з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 370. Хочете купити хосту Старгейт? Перейдіть за цим посиланням, знайдіть №370 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Хоста Stargate

фото Ejvind Hansen

Хоста Stargate: опис

Хоста-streaked висотою 60-65 см. Кущ вазоподібний, ніжки майже вертикальні. Сіро-зелене крупне листя має в центрі стрекетний центр — з хаотичними штрихами. Streaked сорти взагалі нестабільні, можуть видавати часто однотонні розетки або частину листків, але Старгейт можна назвати майже стабільним стрекетом.

Можуть бути екземпляри з більш яскравим малюнком центру листа, або з менш окрашеним, але в цілому, кожен рік він прокидається зі своїм «фірмовим» штрихованим центром.

Хоста Stargate (Старгейт)

Квітне в пізні строки, в серпні, квітами лавандового відтінку з приємним ароматом. Можна збирати насіння, але фертильність цього сорту (здатність давати життєздатне насіння) обмежена, тому зійде невелика частина. Але серед сіянців може бути якийсь процент полосатих (стрекетних) рослин. Якщо повезе, звісно))

Походження

Оригінатор — Van Wade. Походження — не зареєстрований спорт від Flower Power.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2022 році)

Наростає неспішно, розмір набирає так само досить повільно. Але з кожним сезоном стає все гарнішим. В мене непоганий по окрасу екземпляр, тому з нетерпінням чекаю, коли кущ стане великим і проявить всю свою красу.

Хоста Stargate (Старгейт)

Мої відгуки про хосту Старгейт

Красива недорога хоста-стрекет. Коштує в кілька разів дешевше за більшість стрекетів, але неприємних сюрпризів дає менше, бо більш стабільна (рідше втрачає стрекетність).

Хоста Stargate (Старгейт)

Фото хости Stargate в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера

Сезон 2023, другий рік після посадки

Хоста Stargate (Старгейт)

Травень

Хоста Stargate (Старгейт)

Серпень

Хоста Stargate (Старгейт)

Жовтень

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Сторінка у базі даних Myhostas

Як купити хосту Stargate?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №370 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту Stargate купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців Старгейт зараз нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).