Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Колекційні хости, Streaked сорти, Маленькие хосты (S, mini), Моя коллекция хост, Редкие хосты, новинки, Хосты-мыши, мышки        10 ноября 2023        219         Комментарии к записи Хоста Mouse Party (Маус Пати) отключены

Хоста Mouse Party (Маус Пати)

Хоста Mouse Party з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 8. Хочете купити хосту Маус Пати? Перейдіть за цим посиланням, знайдіть №8 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста мышка Mouse Party

Хоста Mouse Party: опис

15-20 см. Streaked (стрекет) — на синьо-зеленому фону хаотичні, різної інтенсивності полоси. Як і всі хости-стрекети, нестабільний сорт — може видавати розетки більш і менш яскраві. Колекційна хоста з мишиної серії.

Одна з самих гарних хост-мишок.

хоста Mouse Party

Походження

Оригінатор — Danny Van Eechaute. Походження — спорт Blue Mouse Ears.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2023 році)

Мій екземпляр має середній ступінь яскравості, принаймні так було у рік посадки. Але стрекети тим і цікаві, що кожна весна — це сюрприз. Якою вона буде в наступних сезонах, покажу пізніше (фото добавляю кожного року).

А ще дала розетку, яка, ймовірно, може стати новим спортом. Від Mouse Party вже є дві гарних сорта, які виникли в результаті природньої мутації — це Cool Mouse і Mouse on Mars. З нетерпінням буду чекати наступних сезонів, щоб побачити, якою буде ця нетипова розетка. Ось вона, на фото обведена кружком:

хоста Mouse Party

хоста Mouse Party

Фото мишки Mouse Party

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

хоста Mouse Party

хоста Mouse Party

хоста Mouse Party

хоста Mouse Party хоста Mouse Party

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary 

Опис у базі даних

Як купити хосту Mouse Party?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №8 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Наявність саджанців та ціна у прайсі актуальні.

3. Якщо хоста Mouse Party є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга). Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки