Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Большие хосты (L, XL), Желтые хосты, Моя коллекция хост        30 ноября 2023        205         Комментарии к записи Хоста Gabriel’s Horn (Гебріелс Хорн) отключены

Хоста Gabriel’s Horn (Гебріелс Хорн)

Хоста Gabriel’s Horn з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 245. Хочете купити хосту Гебріелс Хорн? Перейдіть за цим посиланням, знайдіть №245 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Gabriel's Horn

Хоста Gabriel’s Horn: опис

Повністю жовтий спорт від Gabriel’s Wing, яка, в свою чергу — спорт від гігантської хости Empress Wu. В базі даних Myhostas в описі сорту пропонується уявити повністю «золоту» Empress Wu. Таким чином, прогнозується, що Gabriel’s Horn буде великою, дуже великою.

хоста Gabriel's Horn

хоста Gabriel's Horn

У доросломі віці оригінатор прогнозує висоту 80 см. Це новий сорт, тому дорослих кущів поки немає, а прогнози щодо розміру базуються на тому, що «бабуся» цього сорту — Empress Wu, яка вважається одною з найкрупніших хост зі своїм зростом у 1,2 метри.

Походження

Оригінатор — Don Rawson. Походження — незареєстрований спорт Gabriel’s Wing.

хоста Gabriel's Horn

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2021 році)

У мене два екземпляри, з партії, в якій частина рослин була з невеликими плямками зеленого кольору в центрі листа. Цей ефект мені дуже подобається, але він нестабільний — є на частині листків в розетці, або не з’являється весною взагалі.

хоста Gabriel's Horn

За три роки росту в саду цей ефект «плямок» зберігся дотепер на одному екземплярі з двох. Як довго він буде повторюватись, я не знаю. Але хотілося б — ну дуже «няшні» ці плямки:))

хоста Gabriel's Horn

Мої відгуки про хосту Гебріелс Хорн

Весною — одна з найяскравіших жовтих сортів в саду — просто сонечко. Подивіться самі, як вона виглядає на фоні інших. А коли виросте до заявленого розміру у 80 см, буде просто бомбічна)

хоста Gabriel's Horn

Фото хости Gabriel’s Horn в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

Сезон 2021, рік посадки

хоста Gabriel's Horn

Сезон 2022

хоста Gabriel's Horn

хоста Gabriel's Horn

хоста Gabriel's Horn хоста Gabriel's Horn

хоста Gabriel's Horn

хоста Gabriel's Horn

хоста Gabriel's Horn

Сезон 2023

хоста Gabriel's Horn

хоста Gabriel's Horn

хоста Gabriel's Horn

хоста Gabriel's Horn

хоста Gabriel's Horn

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Сторінка у базі даних Myhostas

Як купити хосту Gabriel’s Horn?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №245 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту Gabriel’s Horn купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців Гебріелс Хорн зараз нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).