Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Колекційні хости, Streaked сорти, Маленькие хосты (S, mini), Моя коллекция хост, Редкие хосты, новинки, Хосты-мыши, мышки        29 октября 2023        186         Комментарии к записи Хоста Mouse Tracks (Маус Тракс) отключены

Хоста Mouse Tracks (Маус Тракс)

Хоста Mouse Tracks з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 433. Хочете купити хосту Маус Тракс? Перейдіть за цим посиланням, знайдіть №433 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Mouse Tracks купить

Хоста Mouse Tracks: опис

Одна з найяскравіших стрекетних хост-мишок. В перекладі — «Сліди миші» або «Мишачі сліди». Овальні листочки синьо-зеленого кольору з хаотичними кремовими полосками. Як і всі стрекети, даже розетки різної інтенсивності окрасу. Малоокрашені потрібно відсаджувати окремо.

Походження

Оригінатор — Amy Bergeron з Walters Gardens, рік реєстрації — 2009.

Походження різниться: по версії myhostas.be, це спорт від миші Blue Mouse Ears. А plantsgalore.com стверджує, що це спорт (мутація) Mighty Mouse. В обох варіантах в родичах Blue Mouse Ears, так як Mighty Mouse — спорт від цього плодовитого на потомство сорту миші, прародительниці більшості цікавинок в «мишиній» серії:)

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2023 році)

Мій екземплір ще молодий і невеликий, тому ця частина опису буде доповнюватися в наступних сезонах. Зараз можу сказати, що окрас листя дійсно дуже контрастний, яскравий. Подобається!

Фото хости Mouse Tracks в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

хоста Mouse Tracks купить

На цьому фото, крім Маус Тракс, яка обведена кружком, ще є: Screaming MouseTender Mouse, City Mouse та Kafka’s Mouse.

хоста Mouse Tracks купить

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Як купити саджанці Mouse Tracks?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №433 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Наявність саджанців та ціна у прайсі актуальні.

3. Якщо хоста Маус Тракс є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга). Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки