Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Маленькие хосты (S, mini), Моя коллекция хост, Редкие хосты, новинки, Хосты-мыши, мышки        03 ноября 2023        106         Комментарии к записи Хоста Mystic Mouse (Містік Маус) отключены

Хоста Mystic Mouse (Містік Маус)

Хоста Mystic Mouse з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 427. Хочете купити хосту Містік Маус? Перейдіть за цим посиланням, знайдіть №427 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Mystic Mouse (Мистик Маус)

Хоста Mystic Mouse: опис

Ще одна незвична хоста-мишка, яка взяла своє походження від плодовитої на спорти (мутації) Blue Mouse. Уявіть собі Блу Маус, тільки не однотонну, а з центром листа, світлішим на 1-2 тони, ніж край. Це висвітлювання йде не рівномірною плашкою, а нагадує «стрекет-ефект».

Походження

Оригінатор — Danny Van Eechaute. Походження — спорт від Blue Mouse Ears. Рік реєстрації — 2010. Ця мишка важко піддається мікроклональному розмноженню, тому досі вважається колекційною, зустріти її в садах можна не так часто.

Мої відгуки про хосту Містік Маус

Коли в колекції багато яскравих мишок з контрастом кайми і центру листа, наприклад,, Mouse Trap, One Iota або Mini Skirt, такі сорти з ніжними відтінками, які не ріжуть око — знахідка. І не однотонна, і дуже цікава.

хоста Mystic Mouse (Мистик Маус)

Фото хости Mystic Mouse в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувань вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

хоста Mystic Mouse (Мистик Маус) хоста Mystic Mouse (Мистик Маус)

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Опис у базі даних

Як купити хосту Mystic Mouse

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №427 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Наявність саджанців та ціна у прайсі актуальні.

3. Якщо хоста Мистик Маус є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга). Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки