Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Маленькие хосты (S, mini), Моя коллекция хост, Хосты-мыши, мышки        30 марта 2023        546         Комментарии к записи Хоста Ruffled Pole Mouse (Раффлд Пол Маус) отключены

Хоста Ruffled Pole Mouse (Раффлд Пол Маус)

Хоста Ruffled Pole Mouse з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Хочете купити хосту Раффлд Пол Маус? Подивіться в каталозі (№327 в прайсі) її доступність на поточний сезон, і надішліть мені заявку на електронку hosta.com.ua@gmail.com або у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Ruffled Pole Mouse

Хоста мишка Ruffled Pole Mouse: опис

Ще одна прикольна хосточка з мишиної серії, але у неї є багато відмінностей від звичних мишей. У цього сорту листочки більш вузькі, загостені на кінчиках. серединка кремова з крапом, а край листа темно-зелений. Кущики акуратні, не розвалюються. Висота приблизно 15 см.

Походження

Оригінатор — Jan van den Top. Походження — спорт від Green Mouse Ears. Гарна мутація вийшла, таких міні хосточок в мишиній серії небагато — вона має своє «обличчя»:)

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2021 році)

У мене росте в горщику, але якщо посадити прямо в землю, то вибирайте тільки ті місця, де така манюня не загубиться. Це або передній край клумби, або зробіть для хост-мишей спеціальну грядочку, яка буде трохи вища від основної клумби. Так взимку і навесні, як почне таяти сніг, міні-сорти не попадуть у застійну холодну воду і ризик загнивання зменшиться.

Фото хости Ruffled Pole Mouse в моєму саду

хоста Ruffled Pole Mouse

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Опис у базі даних

Як купити хосту Раффлд Пол Маус на посадку

1. Перейдіть до каталогу колекції, знайдіть №131 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Перегляньте її доступність на поточний сезон. Наявність саджанців та ціна у прайсі актуальні.

3. Надішліть мені заявку на пошту hosta.com.ua@gmail.com або вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Важливо! Якщо у прайсі стоять позначки «на розведенні» або «продано», можете зробити попередню заявку на покупку потрібного сорту наступного сезону.

Саджанці хости Раффлд Пол Маус

У цьому розділі я додаю фото реальних саджанців сорту, які відправляю моїм замовникам. Фото роблю в сезон, перед відправкою, коли саджанці вже викопані, коріння промите та перевірене.