Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Волнистые хосты, Маленькие хосты (S, mini), Моя коллекция хост        11 марта 2024        57         Комментарии к записи Міні-хоста X-Rated отключены

Міні-хоста X-Rated

Хоста X-Rated з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 345. Хочете купити хосту Ікс-Райтед? Натисніть тут, знайдіть №345 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Міні-хоста X-Rated купить

Хоста X-Rated: опис

Висота 10-15 см, за деякими даними — до 20 см. Листя вузьке, з білим центром та темно-зеленим краєм. Білий центр залишається таким до кінця сезону, хоста не втрачає яскравість.

Походження

Оригінатор — Ron Simmering, рік реєстрації 2001. Походження — спорт «X-Ray». Відмінність від материнського сорту та, що контрастність листя зберігається, білий центр не зеленіє.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2022 році)

Ідеально підходить для контейнерного вирощування. Маленька яскрава хосточка, дуже примітна.

Фото хости X-Rated в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

Міні-хоста X-Rated купить

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary — тут є вражаючі фото великих дорослих кущів. Моїм ще до такого рости і рости.

Сторінка у базі даних Myhostas

Як купити міні-хосту X-Rated?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №345 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту X-Rated купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців зараз нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Саджанці хости X-Rated

Якими можуть бути саджанці міні-хост:

1. Якщо ділиться дорослий кущ — це поділка, частина куща з місцем відділення, на 1 точку росту (стандартна поділка), або на кілька точок росту.

2. Якщо кущ був поділений торік, то весною прокидається молодий саджанець. Після поділу хоста починає своє життя «з нуля». Але якщо в саджанці було 2-3, або більше поділок, посаджена хоста набагато швидше набирає розмір.