Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Большие хосты (L, XL), Моя коллекция хост        29 ноября 2023        159         Комментарии к записи Хоста California Gold Rush (Каліфорнія Голд Раш) отключены

Хоста California Gold Rush (Каліфорнія Голд Раш)

Хоста California Gold Rush з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 241. Хочете купити хосту Каліфорнія Голд Раш? Перейдіть за цим посиланням, знайдіть №241 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста California Gold Rush (Каліфорнія Голд Раш)

Хоста California Gold Rush: опис

Крупна хоста розміру L — в дорослому віці буде до 60 см висотою. Весною центр листа світло-зелений, край більш темний. Ось фото, зроблене в кінці травня:

хоста California Gold Rush (Каліфорнія Голд Раш)

Потім центр починає набирати жовтого, а кайма стає темно-зеленою. Поверхня листа з помірною жатістю, лист цупкий. Дуже гарна.

хоста California Gold Rush (Каліфорнія Голд Раш)

Походження

Оригінатор — Mark Zilis, рік реєстрації 2010. Походження — спорт Sutter’s Mill. Mark Zilis зареєстрував у 2010 році ще один спорт від Sutter’s Mill — Sacramento, який є по окрасу реверсом («виворіткою») від Каліфорнія голд Раш. А в іншому — дуже схожі по характеристиках. Цікаво садити їх поряд — гарно доповнюють один одного.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2021 році)

Фактуру листа набирає вже на другий рік після посадки. Нижче є фото в рік посадки, і наступного сезону. Видно, як змінюється зовнішність на краще. Мій кущ ще не дорослий, тому чекаю, коли стане великим:))

Мої відгуки про хосту Каліфорнія голд Раш

Вважаю одним з найкращих сортів в середньому ціновому сегменті — крупна, красива, з цупким листям. Гарно наростає, сильна рослина з гарним здоров’ям. Вдаєьбся вирощувати і в землі, і в контейнерній культурі — горщик для куща в 3-4 роки повинен бути не менше 15 л об’ємом, бо коренева потужна.

Фото хости California Gold Rush в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

Сезон 2021 — рік посадки

хоста California Gold Rush

Сезон 2022

Весна:

хоста California Gold Rush (Каліфорнія Голд Раш)

хоста California Gold Rush (Каліфорнія Голд Раш)

Літо:

хоста California Gold Rush (Каліфорнія Голд Раш) хоста California Gold Rush (Каліфорнія Голд Раш)

Сезон 2023

Весна:

хоста California Gold Rush (Каліфорнія Голд Раш) хоста California Gold Rush (Каліфорнія Голд Раш)

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Сторінка у базі даних Myhostas

Як купити хосту California Gold Rush?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №241 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту California Gold Rush купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців Каліфорнія Голд Раш нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).