Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Жатые хосты - "жабки", Желтые хосты, Моя коллекция хост, Средние хосты (M)        15 января 2024        191         Комментарии к записи Хоста Soul Shine (Соул Шайн) отключены

Хоста Soul Shine (Соул Шайн)

Хоста Soul Shine з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 256. Хочете купити хосту Соул Шайн? Натисніть тут, знайдіть №256 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Soul Shine (Соул Шайн) купить

Хоста Soul Shine: опис

Дуже фактурна хоста середнього розміру (45-50 см), з «жабистою» поверхнею листа.

Весною відтінку шартрез (яблучна), потім стає більш жовтою. Особливість — крупне довге листя з підігнутим кінчиком, яке спадає каскадом. Лист середньої щільності, не тонкий. У зрілому віці вафельна поверхня листа стає ще більш вираженою.

Одна з тих хост, які впізнаються без табличок.

хоста Soul Shine (Соул Шайн) купить

Походження

Оригінатор — Don Dean, який зареєстрував цей сорт у 2018 році. Походження невідоме, не знайшла інформації у базі даних Myhostas.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2021 році)

В перший рік після посадки нічим себе не проявив. Просто ще одна жовта хоста, з невеликою жатістю. На другий рік картина змінилася — лист став більш жатим, але того каскаду, який я побачила на фото дорослого куща Соул Шайн, ще не було.

хоста Soul Shine (Соул Шайн) купить

І ось третій рік — вона не сильно розрослася, але пройти повз вже було неможливо. Просто гляньте на це чудо:

хоста Soul Shine (Соул Шайн) купить

Мої відгуки про хосту Соул Шайн

Неспішна, треба дочекатися краси. Дуже гарна, не схожа на інші жовті хости, а у мене їх немало. Задоволена, що придбала.

Чи витримує сонце, не знаю, не перевіряла. Але хочу в наступному сезоні дати їй більше сонця, щоб побачити, чи буде відтінок більш жовтим і яскравим. По результатам потім доповню цей розділ.

Фото хости Soul Shine в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

Сезон 2022

хоста Soul Shine (Соул Шайн) купить

Сезон 2023

хоста Soul Shine (Соул Шайн) купить

хоста Soul Shine (Соул Шайн) купить

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Сторінка у базі даних Myhostas

Як купити хосту Soul Shine?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №256 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту California Gold Rush купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців Соул Шайн зараз нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Саджанці хости Soul Shine

Ось такими можуть бути саджанці Соул Шайн:

1. Якщо ділиться дорослий кущ — це поділка, частина куща з місцем відділення, на 1 точку росту (стандартна поділка), або на кілька точок росту.

2. Якщо кущ був поділений торік, то весною прокидається молодий саджанець. Після поділу хоста починає своє життя «з нуля». Але якщо в саджанці було 2-3, або більше поділок, посаджена хоста набагато швидше набирає розмір.