Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Колекційні хости, Streaked сорти, Моя коллекция хост, Редкие хосты, новинки, Средние хосты (M)        26 февраля 2024        320         Комментарии к записи Хоста Dressed to Kill (Дрессед ту Кілл) отключены

Хоста Dressed to Kill (Дрессед ту Кілл)

Хоста Dressed to Kill з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 383. Хочете купити хосту Дрессед ту Кілл? Натисніть тут, знайдіть №383 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Dressed to Kill (Дрессед ту Кілл) купить

Хоста Dressed to Kill: опис

Висота 30-35 см, вертикальний ріст. Листя синьо-зелене по краях, в центрі нерівномірний малюнок з кількох більш світлих відтінків.

хоста Dressed to Kill (Дрессед ту Кілл) купить

Походження

Оригінатор — H. Hansen. Походження — спорт сорту Clovelly. Мутація виявилася вдалою, ця новинка привернула до себе багато уваги колекціонерів. Поки продається в європейський розплідниках досить дорого, в обмеженій пропозиції з’явилася тільки з 2023 року.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2023 році)

По результатам першого сезону — кущ вертикальний, черешки листя дивляться вгору, листова пластина також. Як зміниться картина, коли в кущ стане дорослим, побачу в наступних сезонах.

Цей розділ буде доповнюватись.

хоста Dressed to Kill (Дрессед ту Кілл) купить

Мої відгуки про хосту Дрессед ту Кілл

Вважаю, дуже достойна новинка, яка має своє «лице». Думаю, буде улюбленицею в багатьох колекціях. Але треба дочекатися, коли можна буде оцінити дорослий кущ, а це ще років за три. Але хости — рослина для терплячих, тому буду спостерігати і, як завжди, давати повну і чесну інфу по цьому сорту)) Без фотошопу і ГМО:))

Фото хости Dressed to Kill в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

хоста Dressed to Kill (Дрессед ту Кілл) купить

хоста Dressed to Kill (Дрессед ту Кілл) купить

хоста Dressed to Kill (Дрессед ту Кілл) купить

Як купити хосту Dressed to Kill?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №383 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту Dressed to Kill купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців Дрессед ту Кілл зараз нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Саджанці хости Dressed to Kill

Ось такими можуть бути саджанці Дрессед ту Кілл:

1. Якщо ділиться дорослий кущ — це поділка, частина куща з місцем відділення, на 1 точку росту (стандартна поділка), або на кілька точок росту.

2. Якщо кущ був поділений торік, то весною прокидається молодий саджанець. Після поділу хоста починає своє життя «з нуля». Але якщо в саджанці було 2-3, або більше поділок, посаджена хоста набагато швидше набирає розмір.