Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Колекційні хости, Streaked сорти, Маленькие хосты (S, mini), Моя коллекция хост        14 января 2024        218         Комментарии к записи Хоста Blue Cadet Streaked (Блу Кадет Стрекет) отключены

Хоста Blue Cadet Streaked (Блу Кадет Стрекет)

Хоста Blue Cadet Streaked з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 257. Хочете купити хосту Блу Кадет Стрекет? Натисніть тут, знайдіть №257 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Blue Cadet Streaked (Блу Кадет Стрекет)

Хоста Blue Cadet Streaked: опис

Маленька хоста з цупкими синьо-зеленими листочками у формі серця, зі стрекетним окрасом. Це хаотично розкидані по поверхні листа полоси, які можуть бути більш або менш яскравими, та мати різну ширину. Кущики акуратні.

хоста Blue Cadet Streaked

Походження

Походження — спорт від Blue Cadet, а хто знайшов цю мутацію і коли, невідомо, сорт не зареєстрований. Користується популярністю.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2021 році)

Листочки досить товсті, кущик кріпенький. Мені подобається більше тоді, коли в кущику не більше трьох розеток, так Блу Кадет Стрекед виглядає краще, можна розгледіти кожен листочок (на мій смак).

хоста Blue Cadet Streaked (Блу Кадет Стрекет)

Я купила цю хосту з дуже помірним окрасом, тому ціна була демократична. Хости streaked — це нестабільна форма, вони з року в рік можуть прокидатися весною з різним по інтенсивності малюнком, або взагалі давати однотонні розетки, які треба відділяти від куща.

На цьому фото після розділення куща показано 3 розетки — дві мають гарну стрекетність, а та, що крайня ліворуч — майже без полосок. Ось таку розетку треба посадити окремо і спостерігати ще сезон. Тут є два варіанти — або вона прокинеться весною з ознаками стрекета, або повністю позеленіє. І тоді буде відбракована.

хоста Blue Cadet Streaked (Блу Кадет Стрекет)

Це ті самі 3 розетки трохи з іншого ракурсу:

хоста Blue Cadet Streaked (Блу Кадет Стрекет)

Наступного сезону мій саджанець прокинувся вже невеликим кущиком у три розетки, з яких одна була яскравіша, а дві інші — помірно окрашені. Зважаючи на те, що куплений мною саджанець був з досить помірним окрасом, а тепер у мене є різні по яскравості розетки, шанси получити від рослин зі слабою стрекетністю яскраві екземпляри в наступних сезонах є.

хоста Blue Cadet Streaked

Фото хости Blue Cadet Streaked в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

Сезон 2022

хоста Blue Cadet Streaked (Блу Кадет Стрекет)

Сезон 2023

хоста Blue Cadet Streaked (Блу Кадет Стрекет) хоста Blue Cadet Streaked (Блу Кадет Стрекет)

хоста Blue Cadet Streaked

Як купити хосту Blue Cadet Streaked?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №257 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту Blue Cadet Streaked купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців Блу Кадет Стрекет зараз нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).