Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Маленькие хосты (S, mini), Моя коллекция хост, Редкие хосты, новинки, Хосты-мыши, мышки        05 ноября 2023        222         Комментарии к записи Новинка! Хоста Kafka’s Mouse (Кафка Маус) отключены

Новинка! Хоста Kafka’s Mouse (Кафка Маус)

Хоста Kafka’s Mouse з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 432. Хочете купити хосту Кафка Маус? Перейдіть за цим посиланням, знайдіть №432 і подивіться, чи є зараз саджанці. Ділю тільки рослини зі свого саду, які вже наросли і потребують омолодження. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Kafka’s Mouse

Хоста Kafka’s Mouse: опис

15-20 см, ріст повільний. Це новинка в мишиній серії, яка обіцяє бути не менш цікавою, ніж Cool Mouse. Центр листа кольору темної морської хвилі, а нерівномірна кайма, яка часто заходить на листову пластину полосами — ніжно-зелена.

Мишок з каймою молочного відтінку достатньо, а от щоб край був зеленим, але гарно контрастував з основним кольором центру листа — мало. Kafka’s Mouse подає великі надії на те, що серед багаточисленних мишок, які часто схожі одна на одну, з’явився сорт, який має своє «лице», і який можна впізнавати без бірок.

Cool Mouse

Походження

Оригінатор — Danny Van Eechaute, сорт поки не зареєстрований. Походження на момент публікації опису невідоме, я не знайшла інформації. Так що доповню цей розділ тоді, коли з’явиться опис в базі даних хост.

Фото хости Kafka’s Mouse в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

Cool Mouse

Це групове фото моїх новинок сезону 2023. Крім Кафка Маус, яка обведена червоним кружком, на фото — Mouse Tracks, Screaming Mouse, Tender Mouse, City Mouse.

Cool Mouse

Як купити саджанці хости мишки Kafka’s Mouse?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №432 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Наявність саджанців та ціна у прайсі актуальні.

3. Якщо хоста мишка Кафка Маус є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга). Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки