Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Колекційні хости, Streaked сорти, Маленькие хосты (S, mini), Моя коллекция хост, Хосты-мыши, мышки        05 ноября 2023        159         Комментарии к записи Хоста Hanjas Crazy Mouse(Ханьяс Крейзі Маус) отключены

Хоста Hanjas Crazy Mouse(Ханьяс Крейзі Маус)

Хоста Hanjas Crazy Mouse з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 368. Хочете купити хосту Ханьяс Крейзі Маус? Перейдіть за цим посиланням, знайдіть №368 і подивіться, чи є зараз саджанці. Ділю тільки рослини зі свого саду, які вже наросли і потребують омолодження. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Hanjas Crazy Mouse

Фото Jan van den Top

Хоста Hanjas Crazy Mouse: опис

10-15 см, ріст повільний. Одна з самих незвичних миш — з малюнком Spilt Milk (Пролите молоко). По полю кольору морської хвилі — бризки білого і кремового відтінків. Кайма дуже хвиляста, на частині листків кайма має однотонний синій колір. В кінці сезону крапчатість пропадає і лист стає майже однотонним, з легким натяком на ефект «Spilt Milk».

Справді крейзі:) — Божевільна Миша.

Походження

Оригінатор — Jan Hurup Hansen, сорт не зареєстрований. Походження — спорт від Blue Mouse Ears.

Фото хости Hanjas Crazy Mouse в моєму саду

Подивіться на ці рюші!

хоста Hanjas Crazy Mouse (Ханьяс Крейзи Маус)

хоста Hanjas Crazy Mouse (Ханьяс Крейзи Маус)

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

 

Як купити саджанці хости мишки Hanjas Crazy Mouse?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №368 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Наявність саджанців та ціна у прайсі актуальні.

3. Якщо хоста мишка Ханьяс Крейзі Маус є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга). Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки