Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Колекційні хости, Streaked сорти, Моя коллекция хост, Редкие хосты, новинки, Средние хосты (M)        11 марта 2024        437         Комментарии к записи Хоста My Child Insook (Май Чайлд Інсук) отключены

Хоста My Child Insook (Май Чайлд Інсук)

Хоста My Child Insook з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 349. Хочете купити хосту Май Чайлд Інсук? Натисніть тут, знайдіть №349 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста My Child Insook

Фото Ejvind Hansen

Хоста My Child Insook: опис

Одна з рідкісних хост, яку важко знайти і в Україні, і в Європі. Чому вона не попадає в програми масового розмноження, не знаю, можливо, мікроклональні партії не вдаються, або є якась інша причина. Але це одна з найкрасивіших хост з кремовим центром.

Досить крупна, 45-50 см. Листя велике, широке, з помірним блиском. Край насичено-зелений, має два відтінки — темніший і більш світлий. Центр весною жовтуватий, згодом кремово-білий.

хоста My Child Insook

Для гарного росту потребує пару годин ранішнього сонця.

Доречі, екземпляр цього сорту було продано в 1998 році на аукціоні AHS (Американська асоціація любителів хост) за 4100 $. До сьогоднішнього часу це вважається самою високою ціною, будь-коли заплаченою на аукціонах за хосту.

Походження

Оригінатори — Herb та Dorothy Benedict, рік реєстрації 1995. Походження — спорт від «Outrageous».

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2022 році)

Наростає повільно. Я получила досить крупний саджанець в 1 точку росту, і наступного року вона прокинулась теж в 1 поділку. Тому такої краси, як зверху цієї сторінки, треба ще почекати. Але ми, хостомани, маємо терпіння, чи не так?))

хоста My Child Insook

Мої відгуки про хосту Май Чайлд Інсук

Цей розділ я доповню в наступних сезонах. Бо поки кущ не наріс, не маю власних спостережень, яка буде форма куща, загальне здоров’я сорту, відношення до поділу.

Фото хости My Child Insook в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

хоста My Child Insook

хоста My Child Insook

хоста My Child Insook

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Сторінка у базі даних Myhostas

Як купити хосту My Child Insook?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №349 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту My Child Insook купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців Май Чайлд Інсук зараз нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Саджанці хости My Child Insook

Якими можуть бути саджанці Май Чайлд Інсук:

1. Якщо ділиться дорослий кущ — це поділка, частина куща з місцем відділення, на 1 точку росту (стандартна поділка), або на кілька точок росту.

2. Якщо кущ був поділений торік, то весною прокидається молодий саджанець. Після поділу хоста починає своє життя «з нуля». Але якщо в саджанці було 2-3, або більше поділок, посаджена хоста набагато швидше набирає розмір.