Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Голубые хосты, Красивые недорогие хосты, Моя коллекция хост, Средние хосты (M)        22 октября 2023        260         Комментарии к записи Хоста Silver Tongued Devil (Сілвер Тонгед Девіл) отключены

Хоста Silver Tongued Devil (Сілвер Тонгед Девіл)

Хоста Silver Tongued Devil з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 145. Хочете купити хосту Сілвер Тонгед Девіл? Перейдіть за цим посиланням, знайдіть №145 і подивіться, чи є зараз саджанці. Ділю рослини зі свого саду, які вже наросли і потребують омолодження. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Хоста Silver Tongued Devil: опис

хоста Silver Tongued Devil

Висота 25-30 см. Цупкий лист синьо-сизого кольору, з сильним пруїном. В перекладі — Срібний язик диявола або Диявол зі срібним язиком. Я в перекладі з англійської не дуже, але обидві версії, як на мене, відображають зовнішність цієї хосточки) Листя з гострим кінчиком, трохи складене, наче човником, і дивиться вверх. І дійсно дуже синьо-сріблясте)

Походження

Оригінатор — Don Dean 2011. Походження — результат гібридизації за участю сортів Astral Bliss та Purple Verticulated Elf.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2021 році)

Ріст помірний, поділки давати не спішить. Слимаки не звертають на цю хосту уваги, бо лист досить жорсткий. Пруїн, який і дає сизий відтінок, тримає гарно, майже до осені.

Для більш синіх відтінків потрібно садити в густу тінь, бо на сонячних місцях пруїн швидше пропадає.

хоста Silver Tongued Devil

Мої відгуки про хосту (Сілвер Тонгед Девіл)

Красива невелика голуба хоста, яка впізнається без бірок та заглядань до реєстру) Дійсно гарна, добре виглядає на передньому плані клумби.

хоста Silver Tongued Devil

Фото хости Silver Tongued Devil в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера

Весна — початок травня:

хоста Silver Tongued Devil

хоста Silver Tongued Devil

Кінець травня:

хоста Silver Tongued Devil

Літо:

хоста Silver Tongued Devil хоста Silver Tongued Devil

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Опис у базі даних

Як купити саджанці Silver Tongued Devil (Сілвер Тонгед Девіл)

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №145 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться доступність сорту на поточний сезон. Наявність саджанців та ціна у прайсі актуальні.

3. Якщо хоста Silver Tongued Devil є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга). Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.