Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Маленькие хосты (S, mini), Моя коллекция хост, Хосты-мыши, мышки        05 ноября 2023        127         Комментарии к записи Хоста Pierced Mouse Ears (Пірсед Маус Иерс) отключены

Хоста Pierced Mouse Ears (Пірсед Маус Иерс)

Хоста Pierced Mouse Ears з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 430. Хочете купити нову хосту-мишку Пірсед Маус Иерс? Перейдіть за цим посиланням, знайдіть №430 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Хоста Pierced Mouse Ears: опис

Проколоті мишачі вуха або Мишачі вуха з пірсингом:) — такий переклад назви цієї нової маленької хости. Темний синьо-зелений цент і тонка біла кайма. Листики більш видовжені, ніж округлі.

хоста мышка Pierced Mouse Ears

Висота 15-20 см. Хоча, по моїм спостереженням, більшість хост мишок тримається в діапазоні 10-15 см.

Походження

Оригінатор — Bob Solberg. Походження — спорт від Mouse on the Moon. Сорт не зареєстрований.

Спорт — це мутація. Як це буває? Коли в кущі одна розетка виглядає не так, як інші, має відмінності, то її відділяють і спостерігають, чи збереже ця поділка змінені характеристики в наступних сезонах. Якщо відмінності значні, то з часом цю мутацію вважають новим сортом, зазначаючи в описі, що це спорт від такого-то сорту.

Подивіться, які зміни відбулися у Pierced Mouse Ears порівняно з Mouse on the Moon, від якої вона «народилася»:

хости мышки Pierced Mouse Ears и Mouse on the Moon

Мої відгуки про хосту Містік Маус

Вона у мене тільки перший сезон, тому цей розділ про відгуки буде доповнюватись. Поки можу сказати тільки те, що ця мишка має своє «лице» і доповнить кожну колекцію любителів сортів мишиної серії.

Фото хости Pierced Mouse Ears в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувань вашого екрану телефону чи монітору компьютера

хоста Pierced Mouse Ears

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Як купити хосту Pierced Mouse Ears

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №430 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Наявність саджанців та ціна у прайсі актуальні.

3. Якщо хоста Пірсед Маус Іерс є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга). Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки