Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Жатые хосты - "жабки", Моя коллекция хост, Средние хосты (M)        11 ноября 2023        168         Комментарии к записи Хоста Lakeside Prophecy (Лейксайд Професі) отключены

Хоста Lakeside Prophecy (Лейксайд Професі)

Хоста Lakeside Prophecy з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 68. Хочете купити хосту Лейксайд Професі? Перейдіть за цим посиланням, знайдіть №68 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Lakeside Prophecy

фото Mario Wick

Хоста Lakeside Prophecy: опис

Середня по висоті — в залежності від віку і умов догляду, може вирости різного розміру — від 35 см (по інформації з Бази даних до 55-60 см (інформація з сайту Франсена). Мій екземпляр в 2023 р. в віці 3 роки мав приблизно 35-40 см висоти, що збігається з даними Бази myhostas.

хоста Lakeside Prophecy (Лейксайд Професі) купить

Одна з найкращих хост «жабок», які я бачила. Лист дуже вафельний, жатий та бугристий. Колір насичено зелений, але для більш темного відтінку треба густа полутінь або тінь. Від цього сорту є спорт, дуже відомий — Lakeside Prophecy Fulfilled (аналог, тільки з кремовим краєм).

Походження

Оригінатор — Mary Chastain, рік реєстрації 2002. Походження невідоме.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2021 році)

В більш тінистому місці має насичений колір. Але не садіть його на сонячних ділянках або в легкій полутіні, де досить багато сонця. Ось фото, де наглядно видно різницю у відтінку. Світлий варіант (попав на часткове сонечко) мені не подобається.

хоста Lakeside Prophecy (Лейксайд Професі) купить

Мої відгуки про хосту Лейксайд Професі

Ріст досить повільний — не спішить нарощувати ні розмір, ні кількість розеток. Тому цей сорт не є масовим у пропозиціях колекціонерів, бо наростає неспішно. Але він настільки відрізняється, настільки має своє «лице», що трохи почекати його краси варто.

Фото хости Lakeside Prophecy в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

Весна, момент розгортаннялистя:хоста Lakeside Prophecy (Лейксайд Професі) купить

Середина літа:

хоста Lakeside Prophecy (Лейксайд Професі) купить

Як купити хосту Lakeside Prophecy (Лейксайд Професі)?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №27 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту Lakeside Prophecy купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки

3. Якщо потрібний сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).