Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Желтые хосты, Моя коллекция хост, Средние хосты (M)        20 января 2024        175         Комментарии к записи Хоста Sunny Day (Санні Дей) отключены

Хоста Sunny Day (Санні Дей)

Хоста Sunny Day з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 290. Хочете купити хосту Санні Дей? Натисніть тут, знайдіть №290 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Хоста Sunny Day: опис

45-50 см, ріст середній. В перекладі — Сонячний День. Весною прокидається відтінку зеленого яблука, з пруїном на листі (така, наче припорошена борошном:). Ніжки високі, насичено фіолетового кольору, який трохи заходить на сам лист. Кущ вертикальний, ніжки стоять рівно, не розпадаються в боки. «Підкладка» листа біла.

Лист середньої товщини, не м’який.

хоста Sunny Day (Санні Дей) купить

Походження

Оригінатор — B. Solberg. Походження — складний гібрид за участі сіянців від Tom Terrific, та крупної жовтої Key West.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2021 році)

В Бібліотеці хост Sunny Day описаний як яскраво жовтий. Це не так. У мене він вже три сезони, яскраво жовтого я не бачила. Туманний яблучний поступово жовтішає, стаючи відтінку шартрез (жовтувато-зеленуватий), туманний наліт на листі зберігається все літо.

Ніжки теж не втрачають яскравість і навіть в кінці сезону — насичено сливові.

Мої відгуки про хосту Санні Дей

Цікава хоста з незвичним відтінком листа. Таким туманним відтінком лимонного вона схожа мені на Prairie Moon, але тут додалися сливові ніжки та вертикальний ріст куща. Ще додам, що Prairie Moon прокидається жовтою, а згодом стає яблучною, з «напиленням». А Санні Дей має зворотній ефект — весною яблучна, а жовтуватий відтінок набирає влітку.

Фото хости Sunny Day в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

хоста Sunny Day (Санні Дей) купить

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Сторінка у базі даних Myhostas

Як купити хосту Sunny Day?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №290 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту Sunny Day купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців Санні Дей зараз нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Саджанці хости Sunny Day

Якими можуть бути саджанці Санні Дей:

1. Якщо ділиться дорослий кущ — це поділка, частина куща з місцем відділення, на 1 точку росту (стандартна поділка), або на кілька точок росту.

2. Якщо кущ був поділений торік, то весною прокидається молодий саджанець. Після поділу хоста починає своє життя «з нуля». Але якщо в саджанці було 2-3, або більше поділок, посаджена хоста набагато швидше набирає розмір.