Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Красивые недорогие хосты, Моя коллекция хост, Средние хосты (M)        11 ноября 2023        174         Комментарии к записи Хоста Prairie`s Edge (Прайріз Едж) отключены

Хоста Prairie`s Edge (Прайріз Едж)

Хоста Prairie`s Edge з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 74. Хочете купити хосту Прайріз Едж? Перейдіть за цим посиланням, знайдіть №74 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Prairie`s Edge

фото Andrea De Mink

Хоста Prairie`s Edge: опис

Висота 40-45 см. Лист подовжено-серцевидний, іноді є легкий підкрут листової пластини. Весною відтінки шартрез з зеленою каймою, влітку центр світлішає до жовтого. Ближче до осені, особливо на більш сонячних ділянках (полутінь) центр може вісвітлюватись до кремового.

Росте досить складно, потребує уваги. Не переносить довготривалого перезволоження грунту.

Походження

Цей сорт був знайдений в Walters Gardens, і є спортом (мутацією) Prairie Fire. До шартрезно-жовтого в «материнській» версії додалася досить широка зелена кайма.

Фото хости Prairie`s Edge в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

хоста Prairie`s Edge (Прайріз Едж) хоста Prairie`s Edge (Прайріз Едж) хоста Prairie`s Edge (Прайріз Едж)

хоста Prairie`s Edge

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Опис у базі даних

Як купити хосту Prairie`s Edge (Прайріз Едж)?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №74 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту Prairie`s Edge купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки

3. Якщо потрібний сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).