Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Большие хосты (L, XL), Красивые недорогие хосты, Моя коллекция хост, Сорта хост для начинающих, Средние хосты (M)        14 декабря 2023        295         Комментарии к записи Хоста Moon Split (Мун Спліт) отключены

Хоста Moon Split (Мун Спліт)

Хоста Moon Split з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 231. Хочете купити хосту Мун Спліт? Натисніть тут, знайдіть №231 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Moon Split (Мун Сплит)

Хоста Moon Split: опис

Гарна яскрава хоста з генетично хорошим здоров’ям. Цупкий серцеподібний лист кольором від лимонного до жовтого (весна/літо), з вузьким темно-зеленим центром.

Висота 40-50 см. Іноді, при гарному догляді, дорослий кущ може виростати і вище. Але цей сорт більш «широкий», ніж високий. Якщо не плануєте пересадок і шукаєте постійне місце, то зауважте, що у віці 6-7 років кущ може зайняти до 90 см грядки))

хоста Moon Split (Мун Сплит)

Походження

Оригінатор — Danny Van Eechaute, рік реєстрації 2010. Походження — спорт Velvet Moon.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2021 році)

Безпроблемний, досить непогано наростає. Може витримати більш освітлене місце — не густу тінь, а розсіяну, наприклад, під молодими фруктовими деревами в саду. На відкрите сонце не рекомендую садити — втратить частину декоративності, хоч і виживе.

хоста Moon Split (Мун Сплит)

Мої відгуки про хосту Мун Спліт

Сорт, якій у багатьох входить в основу колекції. Красивий і стабільний, підходить для вирощування новачками. Не потребує до себе зайвої уваги і спеціального догляду, як декотрі новомодні сорти. Надійна, гарна хоста з цупким листям і яскравим окрасом — що ще треба?))

Фото хости Moon Split в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

хоста Moon Split (Мун Сплит)

хоста Moon Split (Мун Сплит) хоста Moon Split (Мун Сплит)

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Сторінка у базі даних Myhostas

Як купити хосту Moon Split?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №231 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту Moon Split купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців Мун Спліт зараз нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).