Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Большие хосты (L, XL), Моя коллекция хост        11 ноября 2023        161         Комментарии к записи Хоста On Stage (Он Стейдж) отключены

Хоста On Stage (Он Стейдж)

Хоста On Stage з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 83. Хочете купити хосту Он Стейдж? Перейдіть за цим посиланням, знайдіть №83 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста On Stage (Он Стейдж) купить

Хоста On Stage: опис

Основне забарвлення листя — жовте з двоколірною зеленою облямівкою, що заходить до центру. Гарний гібрид Монтани з жовтим листям та нерівними зеленими краями. Висота в середньому віці 35-40 см, дорослий кущ може бути до 60-65 см.

Походження

Походження — спорт Montana. Рік реєстрації — 1986. Цей сорт мав подвійну реєстрацію, бо в Америці його зареєстрував Пол Ален (Paul Aden), виступивши в ролі оригінатора. Але потім з’ясувалося, що він купив цю хосту в Японії, привіз в Штати і подав на реєстрацію від свого імені. Доречі, він так робив не вперше, зареєструвавши в Американській Асоціації хост немало сортів, придбаних в інших країнах.

Тому цей спірний сорт має дві різні назви — в Японії він під назвою «Choko Nishiki» і остання інформація про оригінатора, який причетний до створення сорту — Mr. Nakajima.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2020 році)

Росте досить повільно, розмір набирає теж неспішно. Красивим стає, починаючи приблизно з 3-4 року. На вигляд — «виворітка» від любимої багатьма Montana «Aureomarginata»,  гарно вони виглядають в парі, посаджені поряд.

З’являється дуже пізно навесні з яскраво-золотим центром, який змінюється пізніше на кремовий. Під час посадки на ранковому сонці він краще зберігає свій колір протягом усього літа.

Фото хости On Stage в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувань вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

хоста On Stage (Он Стейдж) купить

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Опис у базі даних

Як купити хосту On Stage (Он Стейдж)?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №83 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту On Stage купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо потрібний сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).