Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Большие хосты (L, XL), Моя коллекция хост, Редкие хосты, новинки        27 ноября 2023        294         Комментарии к записи Хоста Beckoning (Беконинг) отключены

Хоста Beckoning (Беконинг)

Хоста Beckoning з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 336. Хочете купити хосту Беконінг? Перейдіть за цим посиланням, знайдіть №336 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Beckoning  (Беконинг)

Хоста Beckoning: опис

Велика хоста, яка може досягти 70-80 см у дорослому віці. Листя від шартрез (весною) до жовтого (влітку), з цікавою, наче рваною, каймою зеленого кольору.

Щоб набрала більш жовтого, треба 3-4 години ранкового сонця. Але не садіть на повному сонці.

хоста Beckoning  (Беконинг)

Походження

Оригінатор — Tim Saville, рік реєстрації 2002. Походження — спорт від всім відомого блакитного гіганта «Blue Angel». Доречі, Блу Енджел дав ще кілька дуже гарних мутацій, які стали сортами — Confused Angel, Devil’s Advocate, Dream Maker.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2022 році)

Весною прокидається майже повністю зеленим, потім поступово лист починає набирати жовтий відтінок, а кайма стає спочаткі більш помітною, а потім дуже яскравою. Подивіться самі, який шикарний контраст:

хоста Beckoning  (Беконинг)

Але треба підібрати такий куточок в саду, де зранку буде сонячне місце, а потім полутінь, тоді хоста Beckoning набере більш гарного вигляду.

хоста Beckoning  (Беконинг)

Мої відгуки про хосту Беконинг

Це одна з тих хост, які мають своє «лице», вона впізнається без бірок. Тому однозначно треба мати в колекції. Але зауважуйте, що дорослому кущу буде потрібно не менше квадратного метру площі. У мене поки росте у горщику 10 л, потім перевалю у 15 л, а далі вже підберу постійне місце. Як і чому я вирощую більшу частину хост у горщиках, можна почитати тут.

хоста Beckoning  (Беконинг)

Фото хости Beckoning в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

хоста Beckoning  (Беконинг)

Подивіться на молоді листки в центрі розетки — вони повністю синьо-зелені. І тільки потім починають набирати сортовий відтінок.

хоста Beckoning  (Беконинг)

хоста Beckoning  (Беконинг) хоста Beckoning  (Беконинг)

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Сторінка у базі даних Myhostas

Як купити хосту Beckoning (Беконинг)?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №336 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту Beckoning купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки

3. Якщо потрібний сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).