Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Большие хосты (L, XL), Волнистые хосты, Голубые хосты, Моя коллекция хост        01 декабря 2023        206         Комментарии к записи Wind beneath My Wings (Вінд бенет Май Вінгс) отключены

Wind beneath My Wings (Вінд бенет Май Вінгс)

Хоста Wind beneath My Wings з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 375. Хочете купити хосту Вінд бенет Май Вінгс? Натисніть сюди, знайдіть №375 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Wind beneath My Wings купить

Хоста Wind beneath My Wings: опис

65-70 см, перекладається як «Вітер під моїми крилами». Довга назва, які складно вимовити:), але дуже точно підходить до зовнішності цього сорту. Листя широко-серцевидне, кольору морської хвилі (зелено-синє), з дуже хвилястими рюшами.

Сорт ввібрав в себе все краще від «батьків» — Neptune (№24 в колекції) і Queen of the Seas (№252 в колекції).

Походження

Оригінатор — Hans Hansen/Walters Gardens, рік реєстрації 2019. Походження — гібрид сортів Neptune та Queen of the Seas.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2022 році)

Росте досить швидко, гарно набирає розмір. На другий рік після посадки (росте в горщику) я перевалила кущ у 15-літровий контейнер, боменший об’єм — це вже не для нього:) Наступного року пересаджу в клумбу, бо навряд чи втримаю у горщику, обіцяють, що кущ буде великим.

хоста Wind beneath My Wings купить

Мої відгуки про хосту Вінд бенет Май Вінгс

Мабуть, одна з найгарніших новинок серед умовно «синіх» хост з хвилястим краєм. Мені трохи недостатньо синього відтінку, вона все ж по кольору більше нагадує з батьківської пари не Нептун, а Queen of the Seas. Але ці рюші, розмір — вау!

хоста Wind beneath My Wings купить

Фото хости Wind beneath My Wings в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

хоста Wind beneath My Wings купить

хоста Wind beneath My Wings купить

хоста Wind beneath My Wings купить

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Сторінка у базі даних Myhostas

Як купити хосту Wind beneath My Wings?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №375 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту Wind beneath My Wings купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців «Вінд бенет Май Вінгс» зараз нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).