Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Колекційні хости, Streaked сорти, Моя коллекция хост, Редкие хосты, новинки, Средние хосты (M)        15 декабря 2023        196         Комментарии к записи Хоста Quiet Life (Квайєт Лайф) отключены

Хоста Quiet Life (Квайєт Лайф)

Хоста Quiet Life з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 408. Хочете купити хосту Квайєт Лайф? Натисніть тут, знайдіть №408 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

хоста Quiet Life (Квайєт Лайф)

Streaked хоста Quiet Life: опис

Висота 50-55 см в дорослому віці. Довге, трохи хвилясте синьо-зелене листя з різноманітними жовтими полосками, розташованими хаотично.

Походження

Оригінаторів заявлено двоє — Marco Fransen та Danny Van Eechaute. Походження — стрекетний спорт (мутація) від сорту Elvis Lives, знайдений в розпліднику Франсена. Наскільки я зрозуміла, Денні вказаний оригінатором тому, що спорт був знайдений в партії саджанців з програми мікроклональногго розмноження, яка прийшла до Франсена з його розплідника.

Як би не було, але мутація виявилася вдалою, а ще більша вдача, що вона була знайдена і не загубилася поміж сотень екземплярів Elvis Lives.

хоста Quiet Life (Квайєт Лайф)

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2023 році)

По першому року росту в саду: дуже відрізняється від інших стрекетів. У мене їх не так багато, я вибираю ті, що можна впізнати без бірок. От Quiet Life — одна з таких. Тонкі смужки (стрекетний малюнок) не вигорають до білого, навіть восени лишаються жовтими.

Далі буду доповнювати цей розділ, як придивлюся до цієї стрекетної хости-новинки в наступних сезонах.

хоста Quiet Life (Квайєт Лайф)

Мої відгуки про хосту Квайєт Лайф

Хости стрекети — це завжди інтрига. З яким малюнком прокинеться рослина весною — невідомо. Тому основним буде, чи не схильний цей сорт до частих реверсів, тобто появи однотонних або слабозабарвлених розеток, чим «страждають» майже всі стрекети. Побачу в наступних сезонах і обов’язково поділюся враженнями.

хоста Quiet Life (Квайєт Лайф)

Фото хости Quiet Life в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

хоста Quiet Life (Квайєт Лайф) хоста Quiet Life (Квайєт Лайф)

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Сторінка у базі даних Myhostas

Як купити хосту Quiet Life?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №408 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту Quiet Life купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців Квайєт Лайф зараз нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).