Приватна колекція хост — 450 кращих сортів, опис и реальні фото з мого саду

Хости — моє хобі.  Коли омолоджую кущі, можу поділитися саджанцями

Наявність на сезон 2024 і ціни  — в розділі «Купити хости»

!! Для замовлення: hosta.com.ua@gmail.com, Viber +38 093 63 65 397 (Ольга)

!!! >>> Підпишіться на сторінку колекції у Фейсбуці: Facebook.com/hosta.ua

  Большие хосты (L, XL), Голубые хосты, Жатые хосты - "жабки", Моя коллекция хост        19 февраля 2024        442         Комментарии к записи Хоста Blueberry a la Mode отключены

Хоста Blueberry a la Mode

Хоста Blueberry a la Mode з приватної колекції: опис, реальні фото з саду, мої спостереження і відгуки про цей сорт. Номер в каталозі — 272. Хочете купити хосту Блуберри ала Мод? Натисніть тут, знайдіть №272 і подивіться, чи є зараз саджанці. Якщо стоїть прочерк, то саджанців поки нема — я ділю кущі не кожен рік, а тільки коли треба їх омолоджувати. Заявки шліть у вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Хоста Blueberry a la Mode

Хоста Blueberry a la Mode: опис

55-60 см, швидкість росту повільна. Жорсткий гофрований лист чашовидної форми, колір синьо-зелений зі світлим краєм. Форма куща вертикальна. Одна з найкращих хост-«жабок».

Хоста Blueberry a la Mode

Походження

Оригінатор — Mark Strandberg. Походження — спорт «Abiqua Drinking Gourd». Сорт не зареєстрований, але це не робить його менш популярним. Він постійно попадає в програми розмноження європейських та американських розплідників, бо має великий попит.

Мої спостереження за цим сортом (посаджений у 2021 році)

Наростає неспішно, про що і заявлено в описі оригінатора. Але вже на третій рік непогано збільшилася в розмірах і наростила кілька поділок в кущі. Тому я не можу сказати, що сорт «тупить», просто, як багато хост з товстим листям, потребує часу на «розкачку».

Мої відгуки про хосту Блуберри а-ла Мод

Красуня. Просто подивіться на ці «блюдечка»). Думаю, вона більш виграшно виглядає, коли в кущі не більше трьох поділок, коли кожен лист може рости вільно.

Хоста Blueberry a la Mode

Фото хости Blueberry Ala Mode в моєму саду

Я роблю фото хост протягом сезону — з ранньої весни до пізньої осені.

На фото є дати, щоб більш точно розуміти зміну кольорів протягом сезону. Але відтінки можуть відрізнятися від освітлення, часу доби, коли зроблене фото. А також від налаштувать вашого екрану телефону чи монітору компьютера.

Сезон 2021, рік посадки

Хоста Blueberry a la Mode

Хоста Blueberry a la Mode

Хоста Blueberry a la Mode

Сезон 2022, на другий рік росту

Подивіться, як змінилася кайма, стала більш цікавою. На цих фото той же екземпляр, що і торік:

Хоста Blueberry a la Mode

Хоста Blueberry a la Mode

Хоста Blueberry a la Mode

Хоста Blueberry a la Mode

Хоста Blueberry a la Mode

Подивіться ще:

Фото на Hostalibrary

Сторінка у базі даних Myhostas

Як купити хосту Blueberry a la Mode?

1. Перейдіть до каталогу (натисніть тут), знайдіть №272 (номери йдуть по порядку, шукайте номер сорту, прокручуючи сторінку).

2. Подивіться її доступність на поточний сезон. Якщо проставлена ціна — можна хосту Blueberry Ala Mode купить або забронювать на весну.

!!! Якщо стоїть прочерк або «бронь», то саджанців Блуберри а-ла Мод зараз нема — я ділю і омолоджую кущі не кожен рік, а по мірі наростання. Всі рослини — з мого саду, з власної присадибної ділянки.

3. Якщо цей сорт є, надішліть мені заявку на вайбер 093 63 65 397 (Ольга).

Саджанці хости Blueberry Ala Mode

Якими можуть бути саджанці Блуберри ала Мода:

1. Якщо ділиться дорослий кущ — це поділка, частина куща з місцем відділення, на 1 точку росту (стандартна поділка), або на кілька точок росту.

2. Якщо кущ був поділений торік, то весною прокидається молодий саджанець. Після поділу хоста починає своє життя «з нуля». Але якщо в саджанці було 2-3, або більше поділок, посаджена хоста набагато швидше набирає розмір.